Witamy Państwa na stronie internetowej Lokalnej Organizacji Turystycznej Świeboda, która została zbudowana dzięki dotacji ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Naszym celem jest upowszechnianie informacji na temat szeroko pojętej turystyki na terenie Powiatu Świebodzińskiego, ale również na obszarze Ziemi Lubuskiej.

Oczywiście w globalnej sieci znajduje się kilka stron, które poświęcone są tej tematyce. Jednak naszą ambicją jest zapełnienie strony turystyka.swiebodzin.pl informacjami, które sprawią, że turyści odwiedzjący nasz region, będą mogli za pośrednictwem witryny zaplanować swój pobyt w sposób kompleksowy, bez zbędnego i czasochłonnego odwiedzania stron, na których znajduje się jedynie część informacji potrzebnych do pełnego zaplanowania swojego wolnego czasu. Na turystyka.swiebodzin.pl wszystkie informacje są w jednym miejscu!

Naturalnie myślimy również o mieszkańcach naszego terenu, którzy chcą aktywnie
i ciekawie spędzić wolny czas np. weekend. Także i Wy, znajdziecie tu m.in. informacje, dzięki którym zaplanujecie wycieczki rowerowe, długi spacer, czy spływ kajakowy zakończony dobrym posiłkiem w gronie rodziny i przyjaciół.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka działów - w naszym odczuciu bardzo przydatnych, bowiem właśnie w nich znajdą się pożądane informacje.

Poza wzmiankami o regionie i atrakcjach turystycznych, odnajdą tu Państwo także m.in. kalendarz imprez oraz dane o bazie turystycznej Regionu.

Staraliśmy się, aby nasza strona była jak najbardziej czytelna, dlatego też znalezienie na niej informacji jest proste i szybkie. Pomyśleliśmy również o osobach, które będąc
w terenie chciałyby mieć dostęp do zamieszczanych przez nas treści. Właśnie z tego powodu witryna została dostosowana do funkcjonalnego przeglądania na smartfonach i tabletach. Mamy nadzieję, że będzie ona często wyświetlana na Waszych urządzeniach.

Każdy z Państwa może również zamówić nasz newsletter. Dzięki temu będziecie informowani o nowościach pojawiających się na stronie – wówczas nic nie przegapicie!

 

Naturalnie zapełnienie strony wymaga czasu. Zapewniamy jednak, że będziemy się starali maksymalnie go skrócić. Liczymy również na Państwa współpracę. Dlatego jeżeli posiadacie informacje, które mogą zostać zamieszczone na naszej witrynie, będziemy wdzięczni za kontakt.

 

Pozdrawiamy

Członkowie LOT Świeboda